przeprowadzki mieszkań warszawa
Kategorie:

Przeprowadzka Warszawa – Gdzie tanio?

Przeprowadzka w weekend świąteczny może wydawać się sprytnym posunięciem, ale nie daj się złapać. Sprawdź nasz przewodnik dotyczący przeprowadzki w święta.

Przeprowadzka do domu w dzień wolny od pracy

Przeprowadzka do domu w Warszawie w dzień wolny od pracy może być zarówno pomocą, jak i przeszkodą. Dodatkowe święta państwowe mogą być niezwykle nieocenione dla rodzin i par przeprowadzających się do nowych domów, z dłuższym czasem na rozpakowanie się, zebranie myśli i zrelaksowanie się w nowym domu.

Jeśli jednak planujesz przeprowadzić się do domu w dzień wolny od pracy, zdecydowanie zalecamy zaplanowanie tego z dużym wyprzedzeniem. Wynika to w dużej mierze z faktu, że firmy przeprowadzkowe, sprzątaczki i inne usługi komunalne raczej nie będą dostępne w święta w krótkim czasie. Przeprowadzki Warszawa odbywają się zgodnie z harmonogramem ustalonym przez zamawiającego usługę.

Papierkowa robota

Prawnicy rzadko pracują w święta bankowe, a nawet jeśli twoi pracownicy dobrowolnie zgłosili się do tej usługi, pamiętaj, że inni adwokaci w sieci mogą nie być tak podatni, więc Twoja przeprowadzka w Warszawie będzie znacznie opóźniona. Pamiętaj również, że banki są zamknięte (naturalnie) w dni wolne od pracy! Pieniądze nie mogą być przenoszone między kontami, więc łańcuch przeprowadzek ma jeszcze większą szansę na rozpadnięcie się w święta. Podobnie, jeśli potrzebujesz określonych dokumentów po przybyciu do domu, prawdopodobnie nie będziesz w stanie ich dostać w weekend. Zaplanuj z wyprzedzeniem i dokładnie sprawdź, czy masz wszystko, czego potrzebujesz.

Przygotowanie

Chociaż niektóre media mogą być dostępne, a niektóre firmowe linie zaufania mogą być otwarte, najlepiej jest uzyskać wszystko, co można skonfigurować przed dniem wolnym od pracy. Jeśli możesz zapewnić sobie dostęp do Internetu i skonfigurowałeś prąd i wodę, przynajmniej wiesz, że będziesz czuć się komfortowo.

Sklepy i okolica

W zależności od tego, dokąd się przeprowadzasz, jest bardzo prawdopodobne, że sklepy zostaną zamknięte w święta bankowe. Jeśli więc potrzebujesz wyskoczyć po taśmę maskującą, środki czyszczące lub mleko do herbaty, najlepiej zrobić to przed niedzielą. Zrób listę rzeczy, których możesz potrzebować w pierwszy weekend i pamiętaj, że rozpakowanie to ciężka praca – upewnienie się, że masz przekąski, napoje i wszystko, czego możesz potrzebować, abyś mógł kontynuować (w tym menu na wynos), znacznie ułatwi to wszystko. .

Pamiętaj o terminach dostaw

Dostawy są również zawodne podczas świąt państwowych, więc możesz również chcieć wcześniej zamówić pilne urządzenia gospodarstwa domowego, takie jak zmywarki, pralki i kuchenki.

Unikaj ruchu drogowego w święta

Gorączkowy ruch uliczny na autostradach w kraju oznacza, że ​​powinieneś uwzględnić to również w ruchomym równaniu, jeśli twój nowy dom jest daleko. Zespoły ds. Przeprowadzek powinny zawsze brać pod uwagę ruch w czasie świąt państwowych i zaplanować trasę, ale jeśli znasz dobry skrót, udostępnij go! Możesz także pracować zgodnie z harmonogramem, próbując wyjść z domu o określonej godzinie, unikając największego ruchu.

Dbaj o swój zespół do przeprowadzek

Powinieneś również wziąć pod uwagę typową uprzejmość, jaką jest dawanie napiwków firmom przeprowadzkowym w okresie świątecznym. Pamiętaj, że to również ich święto bankowe, więc przemyślana wskazówka może znacznie przyczynić się do zapewnienia, że ​​zrobią dla Ciebie dodatkowy krok w ciągu dnia. Przygotuj herbatę, zimne napoje i ciastka, ponieważ nikt tak naprawdę nie chce pracować w święta!

Jeśli jesteś zorganizowany i jesteś świadomy niektórych pułapek, przeprowadzki Warszawa do nowego domu podczas świąt państwowych może być świetnym rozwiązaniem stresu związanego z rozpakowywaniem. Cały dodatkowy dzień nie tylko odciąża Cię i oznacza, że ​​będziesz mieć więcej czasu, aby uzyskać wszystko tak, jak chcesz, ale możesz nawet mieć szansę na zabawę i odkrywanie nowej okolicy. Przeprowadzka może być ciężką pracą, więc zapewnij sobie chwilę relaksu w nowym domu. W końcu to długi weekend!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *